O nas

Kim jesteśmy?

FRESHstudio projektowanie wnętrz to pracownia zajmująca się tworzeniem zindywidualizowanych i niebanalnych projektów wnętrz. Nasze usługi świadczymy na terenie wielu miast takich jak Warszawa, Kraków czy Katowice. Celem naszej pracy jest usatysfakcjonowanie nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki wrodzonym predyspozycjom, zdobytej i wciąż zdobywanej wiedzy nie boimy się  podejmować projektów trudnych i wymagających. Każdy z naszych autorskich projektów powstaje podczas wielogodzinnej pracy naszego zespołu. W naszym portfolio mogą Państwo zobaczyć wybrane realizacje ukazujące nasze pomysły i możliwości projektowe.

Nasz team

Zespół FRESHstudio tworzą najlepsi architekci i projektanci wnętrz, którzy zdobywali doświadczenie w renomowanych firmach na terenie Stanów Zjednoczonych. Zatrudniamy również osoby mające wykształcenie i doświadczenie z zakresu zarządzania projektami. Zwracamy szczególną uwagę na pracę zespołową, ponieważ uważamy, że tylko w taki sposób można tworzyć projekty „szyte na miarę”.

Wszystkie nasze przedsięwzięcia projektowe tworzymy i omawiamy wspólnie, dzięki czemu mamy pewność, że każde z nich jest w pełni dopasowane do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Doświadczenie

Wiedzę, którą już nabyliśmy oraz tą którą każdego dnia doskonalimy, wykorzystujemy przy tworzeniu wszystkich naszych autorskich i indywidualnych projektów wnętrz. Każdego roku uczestniczymy w wielu branżowych eventach i targach zarówno w Polsce, jak również na terenie Europy, aby zagwarantować Państwu projekty prezentujące najnowsze trendy i innowacje z zakresu architektury wnętrz.

Dlaczego MY

Mamy świadomość jak dobrze zaprojektowane wnętrze wpływa na jakość życia naszych klientów, właśnie dlatego dokładamy wszelkich starań przy pracy nad projektowaniem wnętrz, aby efekt końcowy zawsze był w pełni satysfakcjonujący dla wszystkich z Państwa. Pracując z wykorzystaniem najlepszych programów komputerowych tworzymy  fotorealistyczne obrazy projektowanych przestrzeni, aby każdy mógł jeszcze łatwiej wyobrazić sobie proponowane przez nas koncepcje. Starannie sporządzona dokumentacja techniczna dla wykonawców, którą przygotowujemy w końcowej fazie współpracy, pozwala uniknąć niepotrzebnych błędów w trakcie realizacji prac budowlanych.

Misją architektów i projektantów wnętrz z FRESHstudio jest tworzenie takich przestrzeni, z których będą mogli być Państwo dumni przez lata, a dzięki wykorzystaniu naszej wiedzy i umiejętnościom z zakresu ergonomii, życie w nich będzie dla Państwa czystą przyjemnością.

Projektowanie wnętrz to nasza pasja ! Dzięki temu, że robimy to co kochamy, efekty naszej pracy doceniają klienci z całego kraju.

Napisz do nas już dziś ! Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb !

Zobacz nasze portfolio