CZĘSTE PYTANIA

Najczęściej zadawane pytania:

1. Czy podejmujecie się Państwo projektowania pojedynczych pomieszczeń?

Nie, chyba że ich łączna powierzchnia stanowi więcej niż 38 mkw.

2. Czy projektujecie Państwo małe mieszkania?

Zajmujemy się również projektowaniem małych mieszkań, jednak nie mniejszych niż 38 mkw.

3. Ile kosztuje projekt?

Orientacyjne ceny za 1m2 wskazaliśmy w zakładce oferta. Każdy projekt wyceniamy indywidualnie, dlatego też osoby zainteresowane podjęciem współpracy z naszą pracownią proszone są o przesłanie maila zawierającego rzuty pomieszczeń, bądź podanie metrażu przestrzeni mających podlegać projektowaniu, a także dołączenie 2-3 zdjęć inspiracji obrazujących pożądaną stylistykę wnętrz. 

4. Ile czasu zajmuje realizacja projektu?

Czas realizacji projektu uzależniony jest od kliku czynników, przede wszystkim od metrażu powierzchni projektowanej oraz stopnia skomplikowania projektu. Zazwyczaj realizacja trwa od 5 do 10 tygodni.

5. Czy podejmujecie się Państwo realizacji projektów w inwestycjach częściowo wykończonych (z wcześniej kupionymi meblami, bądź innymi elementami wystroju)?

Nie. Wszystkie realizowane przez nasze studio projekty są tworzone od podstaw. Uwzględniamy budżet jaki klient może przeznaczyć na realizację projektu i w oparciu o tą informację tworzymy projekt.

6. Czy pierwsze spotkanie może odbyć się na miejscu inwestycji ?

Ze względu na dość napięty grafik naszego zespołu, jak również bardzo często samego klienta nasze pierwsze spotkanie odbywa się już na miejscu inwestycji. Jedynym warunkiem, aby takie spotkanie mogło mieć miejsce jest akceptacja przez klienta wcześniej przesłanych warunków współpracy wraz z kosztorysem projektu.

7. Czy wszystkie artykuły/materiały użyte podczas tworzenia projektu będą dostępne w lokalnych sklepach?

Każdy z naszych klientów w końcowym etapie współpracy otrzymuję starannie przygotowany wykaz użytych materiałów/produktów. Podczas tworzenia wykazu uwzględniamy miejsce zamieszkania klienta, tak aby bez problemu mógł on dokonać zakupów.